KULTURNÍ LÉTO V PIVOVARU PROKOPÁK!

UKLIĎME PROKOPSKÉ ÚDOLÍ!

Jelikož si stále uvědomujeme, že, byť nepřímo, přispíváme k nárůstu odpadků v Prokopském údolí, rozhodli jsme se v sobotu 26.3. zopakovat akci Ukliďme aspoň kousek Prokopského údolí, která je mj. organizována Českým svazem ochránců přírody. Za přinesený naplněný pytel do pivovaru PIVO ZDARMA!!! Věříme, že se potkáme zase ve větším počtu!

HOSPODSKÝ KVÍZ V PROKOPÁKU !

SILVESTR 2021

Bližší informace doplníme

MIKULÁŠ, ČERT A ANDĚL 4.12.

MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT podruhé v „ PIVOVARU PROKOPÁK“ rozsvítí i vánoční stromeček. 🎄🎄🎄

Již v SOBOTU 4.12. se u nás v pivovaru zastaví Mikuláš s čertem a andělem. Jejich příchod je očekáván v 18h.

🎅

Srdečně tedy zveme všechny hodné i trochu zlobivé děti s jejich rodiči na mikulášskou nadílku v našem pivovaru.

Vámi připravenou nadílku se jménem vaší ratolesti a případným vzkazem ve smyslu toho, v čem Vašeho potomka pochválit nebo pokárat, nám můžete přinést už od středy 1.12.

Všichni, které si nevezme čert s sebou do pekla😊, se mohou těšit také na rozsvícení vánočního stromečku.

Novinkou bude možnost přihlásit do krátkého orientačního běhu dětí s rodiči v okolí pivovaru, který organizujeme ve spolupráci společně se sportovním klubem HaFun. Více informací k této akci sdělíme příští týden.

Celá akce bude pouze venkovní, proto doporučujeme teplé oblečení. Opět bude možné opéci si buřta na venkovním ohni, nebo ochutnat v kiosku naši domácí horkou čokoládu, svařáček nebo obecně něco na zahřátí. Abychom si dokázali „mikulášskou“ všichni správně užít, požádali bychom všechny potenciální návštěvníky o mailové či telefonické potvrzení účasti na 603514320 nebo tomas@pivovar-prokopak.cz.

SVATOMARTINSKÉ MENU 6.-14.11.