🍻 SVATÝ PROKOP 11 LEŽÁK 🍻
NÁŠ PRVNÍ ZA STUDENA CHMELENÝ LEŽÁK, JEHOŽ ZÁKLAD TVOŘÍ EXPERIMENTÁLNÍ CHMEL SAAZ COMFORT

TCHÝNĚ – KYSELÁČ – OPĚT NA ČEPU 😉
TENTOKRÁT S OVOCNÝM ZÁKLADEM MANGO A LIMETKA

DĚVĚNKA 13 NEIPA – OPĚT NA ČEPU 😉
TENTOKRÁT BYL POUŽIT NOVOZÉLANDSKÝ CHMEL NELSON SAUVIN A AMERICKÝ STRATA

AKCE PRO NEMOC ZRUŠENA!

NOVINKA – VELIKONOČNÍ SPECIÁL 13° NYNÍ UVAŘEN Z EXPERIMENTÁLNÍHO CHMELE BLUES. OD PÁTKU 22.3. SE MŮŽETE TĚŠIT NA ZELENÉ PIVO😉

NOVINKA – MILKSHAKE 12° NEIPA UVAŘENA Z AMERICKÝCH CHMELŮ CITRA A MOSAIC

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE V PONDĚLÍ 26.2.2024 RESTAURACE OTEVŘENA DO 15:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

RÁDI BYCHOM VÁM VŠEM POPŘÁLI KLIDNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY PLNÉ POHÁDEK, CUKROVÍ A DOBRÉ NÁLADY! 😉🎄

VÁNOČNÍ DÁRKY Z PROKOPÁKU 🎄

!!! Z DŮVODU CELODENNÍHO PŘERUŠENÍ DODÁVKY VODY BUDE VE STŘEDU 22.11. UZAVŘENA RESTAURACE, OTEVŘEN BUDE POUZE KIOSEK S ČÁSTEČNĚ ROZŠÍŘENÝM SORTIMENTEM POKRMŮ!!!

SILVESTR V PROKOPÁKU???

SVATOMARTINSKÉ MENU V PROKOPÁKU 🪿🍗🍻

MILOSTPANÍ 12 ALE – OPĚT NA ČEPU 😉

NÁVRAT PO ROCE – SVATOVÁCLAVSKÝ LEŽÁK 13 EPM

KULTURNÍ LÉTO V PROKOPÁKU JEŠTĚ NEKONČÍ !!! 😉

!!! Z DŮVODU CELODENNÍHO PŘERUŠENÍ DODÁVKY VODY BUDE VE ČTVRTEK 3.8. UZAVŘENA RESTAURACE, OTEVŘEN BUDE POUZE KIOSEK V DOBĚ 11:00-21:30 !!!

Z DŮVODU HROZÍCÍHO DEŠTĚ SE DNES RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ LETNÍHO KINA. NÁHRADNÍ TERMÍN V ÚTERÝ 8.8.2023 VE 21:00

POMŮŽETE MU SPOLEČNĚ S NÁMI A DALŠÍMI DÁRCI ZVÍTĚZIT V BOCCIE V POZNANI 2023?

Jmenuje se Jan Zdráhal, je mu 43 let a od narození je těžce tělesně postižený, DMO, má spastickou kvadruparézu a přežil operaci srdce. I přes tato postižení se snaží žít plnohodnotný samostatný život. Pracuje na zkrácený pracovní úvazek a od roku 1999 se věnuje sportu zvanému boccia. Více na https://www.donio.cz/pomoc-pro-honzu-v-boccie

PŘIJĎTE K NÁM OCHUTNAT ZELENÉ PIVO!

NOVINKA NA ČEPU! ☺️

Uvařili jsme pro vás úplnou NOVINKU – svrchně kvašený speciál COLD IPA 14o, který jsme tentokrát nazvali GENERÁL.

Jeho uvedení do našeho sortimentu právě ve čtvrtek 9.3. a portrét na etiketě nejsou zcela náhodné! 🇨🇿 😉

Základ tvoří aromatické chmely Strata (USA) a Nelson Sauvin (Nový Zéland). Výsledkem je jemné, ale chuťově i aromaticky velmi zajímavé pivo.

V pondělí 30.1. výjimečně zavíráme již v 16:00.

OTEVÍRACÍ DOBA V POSLEDNÍCH DNECH ROKU:

19.-23.12.  OTEVŘENO

24.12.         ZAVŘENO

25.-30.12.  OTEVŘENO

31.12.         OTEVŘENO DO 17:00 (případně SILVESTR V PROKOPÁKU)

1.1.              OTEVŘEN KIOSEK, RESTAURACE UZAVŘENA

SVATOMARTINSKÉ MENU V PIVOVARU PROKOPÁK!

RODINNÉ A FIREMNÍ AKCE V PIVOVARU PROKOPÁK!

NÁVRAT MILOSTPANÍ!☺️

Po letní přestávce vracíme na čep oblíbený svrchně kvašený, za studena chmelený speciál ALE 12% EPM. Jeho základ tvoří tentokrát odrůda australského chmelu Topaz. Výsledkem je pivo s jemným ovocným aroma.

NOVINKA NA ČEPU! ☺️

SVATOVÁCLAVSKÝ SPECIÁL – Sváteční ležák 13% – jehož složení a stupňovitost se může v budoucnu pozměňovat. V současné době tvoří jeho základ experimentální chmel Saturn. Výsledkem je vyšší hořkost, jemné ovocné aroma a zlatavá barva.

Děkujeme České televizi za krásnou reportáž o našem pivovaru☺️

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10116288835-z-metropole/12227-legendy-lokalu/?fbclid=IwAR2z7uPWhG7dJ6aRSoEKrRB2DI4rurqmTp4SLWD0qF7sAKu11Js4YKgDZBg

TETA OPĚT NA ČEPU!☺️

Návrat oblíbeného piva TETA RED ALE 11% – svrchně kvašený RED ALE, jehož složení a stupňovitost se může v budoucnu pozměňovat. Jeho základ tvoří nyní australský chmel GALAXY a slad CARARED. Výsledkem je pivo s výraznou červenou barvou a hořčejší chutí.

NÁVRAT OBLÍBENÉHO PIVA

DĚVENKA New England IPA 13% – svrchně kvašený, 2x za studena chmelený speciál NEIPA. Jeho základ tvoří tentokrát novozélandský chmel Nelson Sauvin a americký Sabro. Výsledkem je svěží pivo, kde si každý najde chuť svého oblíbeného ovoce. Těšíme se na Vaši návštěvu! 😊

NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Tentokrát pro vás máme zbrusu nový lístek (viz. odkaz MENU), kde jsme pro vás připravili řadu novinek. Pevně doufáme, že vám budou chutnat😊.

Zároveň bychom vás chtěli informovat, že bohužel musíme reagovat na neustálé zdražování vstupních surovin a energií a poprvé od našeho otevření jsme nuceni upravit naše ceny.

JARO UŽ JE TU!

Přátelé, kamarádi, milí návštěvníci, co takhle začít aktuální jarní sezónu s novým cyklodresem, funkčním tričkem, běžeckou kšiltovku nebo sportovními ponožkami ve speciální edici PIVOVARU PROKOPÁK? Máme k dispozici pánské i dámské varianty a také kompletní řadu velikostí od S do 2XL. Nákup můžete realizovat buď přímo u nás v pivovaru nebo na našem eshopu. POJĎME POKRAČOVAT VE VYTVÁŘENÍ SPORTOVNÍ KOMUNITY PIVOVARU PROKOPÁK! SPORTU A PIVU ZDAR! 😊

VELIKONOČNÍ SPECIÁL SE VRACÍ!

Ačkoliv do velikonočních svátků ještě zbývá pár týdnů, již nyní bychom vás rádi potěšili naším, můžeme již říci, tradičním Velikonočním speciálem. Opět se jedná o spodně kvašený ležák 13°, jehož základ tvoří chmel novošlechtěnec ze žatecké oblasti Blues. Budeme se těšit na Vaši návštěvu! 🍺

NÁŠ SPŘÁTELENÝ SPORTOVNÍ KLUB PRO DĚTI POŘÁDÁ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 😊

V pondělí 7.2. uzavřeme restauraci výjimečně již ve 20:00.

Již třetí klání hospodského kvízu, které se konalo opět v úterý startující pravidelně od 19h mělo tentokrát 6 konkurenčních týmu.#SHREKOVCI 28,5b# obhajovali vítězství z předešlého klání, a to se jim opravdu povedlo.

V patách jim byly týmy #PILKY 25b# a #HYMEN 25b#, kde mezi definitivní výhrou 2. a 3. místem rozhodovala jedna jediná doplňovací otázka. #OPOZDILCI 6. místo# ztráceli dech takřka v každém kole, nicméně se během kvízu nejvíce nasmáli a smích jim povyrostl i potom, co vyhráli 500kč na útratu, díky správné odpovědi závěrečné 56. otázky a byli tak se svým tipem nejblíže.

Každý tým si přišel na své a některé budou chtít zajisté překazit příště vítězný hattrick týmu #SHREKOVCŮ# Podaří se to? Pokud by ses i ty chtěl s přáteli pobavit a překazit výherní šňůru již zmiňovanému týmu, napiš do komentáře! Stolů, piva a otázek máme dostatek. Další kvíz je 8.2. Bude se na Vás těšit především moderátor BATMAN.

TAKTO O NÁS HEZKY PÍŠÍ V ČASOPISE „PIVO BIER&ALE“

HOSPODSKÝ KVÍZ V PROKOPÁKU !

Pijte s rozumem.
56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava. Přihlašujte se na emailu: tomas@pivovar-prokopak.cz
Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě!

Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy.

Co udělat pro to, abys mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej v této události. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě.

Startovné za hráče je 60 Kč.

Děkujeme Vám všem za velkou podporu v loňském opět nelehkém roce a v tom novém přejeme zdraví, štěstí, spokojenost a žízeň 😊

Udělejte si novoroční procházku a zastavte se dnes k nám ke kiosku

SILVESTR V PIVOVARU PROKOPÁK

OTEVÍRACÍ DOBA V POSLEDNÍCH DNECH ROKU:

16.-23.12.  OTEVŘENO

24.12.         ZAVŘENO

25.-30.12.  OTEVŘENO

31.12.         OTEVŘENO (v případě zrušení nouzového stavu SILVESTR V PROKOPÁKU!)

1.1.              ZAVŘENO

NÁVRAT VÁNOČNÍCH SPECIÁLŮ !!!

Využijte šanci ochutnat v limitované edici tři různé VÁNOČNÍ LEŽÁKY, které mají totožné složení sladů. Liší se pouze druhem experimentálního chmelu ze Žatce. Dále jsme pro vás opět uvařili ve spolupráci s pivovarem Máša specialitu v podobě piva Imperial Stout 22% EPM s novým názvem ČERNÝ PETR. Výsledkem je plná chuť tentokrát s tóny hořké čokolády.

VÁNOČNÍ DÁRKY Z PROKOPÁKU

Rodinné a firemní akce v salonku PIVOVARU PROKOPÁK

Právě jsme dokončili rekonstrukci nového salonku, který aktuálně pojme 40 osob. Zde můžete v soukromí oslavit jakákoliv rodinná výročí, firemní oslavy, vánoční večírky a podobné akce. Pro rezervace volejte 603514320 nebo pište na tomas@pivovar-prokopak.cz.

Vánoce se pomalu blíží…

Aniž si to možná v každodenním shonu uvědomujeme, pomalu se nám blíží Vánoce! Proto jsme i letos pro vás připravili vánoční dárkové balení. Tentokrát si ho odnést ve variantě jednoho nebo tří našich piv. S ním můžete potěšit nejen své blízké v rodině a kamarády, ale také např. obchodní partnery. Do papírové tašky Vám zabalíme Vámi preferovaný výběr z našeho sortimentu (viz. www.pivovar-prokopak.cz). Cena dárkového balení odpovídá běžným cenám našich lahví + dárkové balení 20 Kč, resp. 40 Kč. V případě Vašeho zájmu volejte na 603 514 320 nebo pište na tomas@pivovar-prokopak.cz. Pojďme si užít Vánoce!

A další návrat!

Oblíbená MILOSTPANÍ ALE 12, tentokrát s chuťově zajímavým novozélandským chmelem Nelson Sauvin, se také vrací na čep!

Další návrat ztraceného syna, tedy PANTÁTY 🙂

Oblíbená „13“, tentokrát z experimentálního chmelu Saaz Shine, se vrací na čep!

V chladnějších dnech jsou vám již k dispozici také vnitřní prostory

BURČÁK V PIVOVARU PROKOPÁK

Vedle našeho obvyklého sortimentu jsme pro vás přivezli z moravské oblasti Tvrdonice burčák. Bílý je z odrudy Muškát moravský, červený z Modrého portugalu. Ochutnat jej můžete vzhledem k počasí ve vnitřních prostorech, nebo si jej můžete odnést také v 1,5l PET lahvi. Doražte včas, ať nedopadneme jako ve filmu Bobule 😊😊😊

STRÝC SE VRACÍ!

Po několikatýdenní odmlce se do nabídky našich piv vrací vaše oblíbená IPA 14 STRÝC! Přijďte ochutnat. 😊

UKLIĎME PROKOPSKÉ ÚDOLÍ

Jelikož si nadále uvědomujeme, že, byť nepřímo, přispíváme k nárůstu odpadků v Prokopském údolí, rozhodli jsme se v sobotu 18.9. zopakovat akci Ukliďme aspoň kousek Prokopského údolí, která je mj. organizována Českým svazem ochránců přírody. Úklidu se můžete zúčastnit také u Komunitního centra pod Kostelem. Věříme, že se potkáme zase ve větším počtu!

LÉTO V PROKOPÁKU JEŠTĚ NEKONČÍ!

Vzhledem k převažujícím pozitivním reakcím jsme se rozhodli do konce roku uspořádat ještě dvě větší akce. Cílem je, aby obě končily do 22:00, tak aby neohrozily noční klid přilehlých sousedních domů. První bude další LETNÍ KINO V PIVOVARU PROKOPÁK, kde tentokrát ve čtvrtek 2.9. od 20:00 promítneme dánský film z roku 2020 s velmi zajímavým názvem CHLAST (https://www.csfd.cz/film/734768-chlast/prehled). Druhou bude koncert mladé skupiny Jazz Elements (www.poctazuzanenavarove.cz), se kterou zavzpomínáme na nesmrtelnou tvorbu Zuzany Navarové. Vstupenky na koncert je možné zakoupit zde: 419640.myshoptet.com/vstupenky. Budeme se na Vás těšit!😊

LETNÍ KINO V PIVOVARU

Děkujeme všem účastníkům naší ankety a oficiálně potvrzujeme – ve středu 18.8. jsme pro vás přichystali LETNÍ KINO V PIVOVARU PROKOPÁK. Promítat budeme český film POSTŘIŽINY v areálu naší zahrady cca od 21:00. Vstupné bude 100 Kč, děti do 12-ti zdarma. Opět se jedná o testovací projekt. Následně vyhodnotíme, zda budeme přidávat v budoucnu i další představení. Budeme se na vás těšit 😊.

ZKUŠEBNÍ KONCERT V PIVOVARU

Tuto sobotu 31.7. bychom Vás rádi pozvali na koncert „alt folkové“ skupiny Bookie Baker a jejich přátel (https://bookiebaker.com), který bude probíhat v areálu naší zahrady cca od 18:00 do 22:00. Bude se jednat spíše o komornější představení (kytary a housle) a zároveň o testovací projekt, neboť si uvědomujeme, že řada z vás si k nám přichází především odpočinout od denního stresu a podebatovat s kamarády. Proto bude jednak vstupné zdarma a jednak budeme velmi rádi za vaše reakce, abychom podle toho správně plánovali podobné akce do budoucna. Budeme se na vás těšit 😊.

SVATBA PÁTEK 23.7.

Dne 23.7. budeme mít opět výjimečně jednou v roce omezený provoz restaurace z důvodu konání SVATBY. Stále totiž platí, že si moc dobře uvědomujeme, že jste to byli právě vy, kdo nás zachránil svými návštěvami v době koronaviru. Tento den bude pro veřejnost zcela uzavřena restaurace do 16:00. Abychom vám mohli alespoň částečně i v této situaci poskytnout naše služby, bude poté otevřena cca ½ kapacity zahrádky s obsluhou a kiosek vč. stolů bez obsluhy v horní části zahrádky. Děkujeme za pochopení.

CYKLODRES PIVOVAR PROKOPÁK

Cyklistická sezóna je sice již v plném proudu, nicméně nám se až nyní konečně podařilo dokončit speciální edici cyklistického dresu PIVOVAR PROKOPÁK. Velmi dlouho jsme ladili jeho vzhled, tak doufáme, že se vám bude líbit. Nezapomněli jsme ani na bezpečnost, reflexní prvky najdete na přední i zadní straně. Máme k dispozici pánskou i dámskou variantu a také kompletní řadu velikostí od S do 3XL. Zároveň s dresem si můžete zakoupit i sportovní ponožky s naším logem. Nákup můžete realizovat buď přímo u nás v pivovaru nebo na našem eshopu. Prvních 20 majitelů dresu získá poukaz na 5 piv ZDARMA. POJĎME VYTVOŘIT CYKLISTICKOU KOMUNITU PIVOVARU PROKOPÁK! 😊

NOVINKA TETA 11 RED ALE!

Na začátek letních prázdnin jsme pro Vás připravili zcela nové pivo, které jsme tentokrát nazvali TETA. Jedná se o svrchně kvašený summer RED ALE 11o , jehož základem je chuťově zajímavý australský chmel GALAXY. Výsledkem je pivo s výraznou červenou barvou a hořčejší chutí. Od dnešního dne je TETA k dispozici na čepu, v lahvi bude dostupná po dodání nové etikety koncem příštího týdne. Věříme, že vám bude naše novinka chutnat😊

PO ROCE OPĚT BAZÁREK S ÚTULKEM ANIDEF

Po úspěšné loňské premiéře opět organizujeme v sobotu 26.6. s partnerským zvířecím útulkem Anidef „Bazárek“! Přijďte si pořídit něco pěkného na sebe! Celý výtěžek akce jde na pejsky, kočičky a kravičky v útulku. Podpořme dobrou věc!

😉

17.5. OTVÍRÁME ZAHRÁDKU!!!

ZMRZLINA V PROKOPÁKU

Již od pátku 14.5. v odpoledních hodinách, jsme pro vás připravili novinku – poctivou TOČENOU ZMRZLINU od českého výrobce Adria Gold. Ochutnat ji můžete u nás v kiosku . V prvních dnech se můžete těšit na Retro Vanilku, Jahodový sorbet a mix těchto dvou zmrzlin. V následujících dnech budeme průběžně zkoušet i jiné další příchutě.  

PŘIJĎTE NÁM, PROSÍM, POMOCI! 😉

VÍTÁME JARO NOVÝMI PIVY!!!

Ačkoliv si stále nemůžeme kvůli přetrvávajícím opatřením v plné míře užít jarní počasí a velikonoční svátky s tradičními zvyky, rádi bychom vás potěšili alespoň našimi NOVINKAMI. Připravili jsme pro vás jednak sváteční VELIKONOČNÍ SPECIÁL 13o – náš první ležák se třemi rmuty vařený z experimentálního chmelu Blues. Zároveň se také vrací letní hit DĚVENKA 13o – New England IPA, kde jsme použili nové novozélandské chmely Dr. Rudi a Moutere. A do třetice již několik dní můžete ochutnat novou Milostpaní ALE 12o, jejíž základem tentokrát chmel Calypso. Budeme se na vás těšit!

NOVÝ E-SHOP!!!

V dnešní nelehké době, kdy už nemůžeme cestovat ani mezi okresy, bychom vám rádi poskytli možnost ochutnat naše piva nejen na našem výdejním okénku, ale také v pohodlí domova po celé České republice. Připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop, díky kterému budete mít možnost si objednat nejen naše lahvové, ale i sudové pivo (vzhledem k dostupným službám dopravních firem zůstává u sudů nadále pouze osobní odběr). Důležité upozornění – zatím je aktivní platební brána pouze pro on-line bankovní převod. Na aktivaci platby kartou musíme počkat cca 14 dní. Celý e-shop je zároveň novinkou také pro nás. Proto vás prosíme o shovívavost při případných nedokonalostech u prvních objednávek. Budeme se snažit zahnat vaši žízeň a předem děkujeme za vaši přízeň 😊.

UŽ JSME S VÁMI 1 ROK!

Je to již rok, co jsme pro vás otevřeli náš pivovar. Uteklo to jako voda a společně jsme toho zažili spoustu – neskutečnou návštěvnost při otevření, jarní vlnu u výdejního okénka, skvělé léto na naší zahrádce, podzimní a zimní vlnu u okénka (celkem za celý uplynulý rok 160 dní!) a mezitím v rámci krátkého nadechnutí návštěvu Mikuláše a rozsvícení vánočního stromečku. Slibujeme, že se nadále budeme snažit přinášet vám příjemnou atmosféru, dobrá piva a chutná jídla. Děkujeme za vaši velkou podporu a za vaši žízeň (přízeň) 🍺😊😊😊

Zabijačkové menu

I přes aktuální nešťastnou situaci bychom vám rádi přiblížili atmosféru staročeských zabijaček. Od příští středy 10.2. vám proto nabídneme, byť v omezené míře, několik ZABIJAČKOVÝCH dobrot, které vám rádi přivezeme až domů. P.S.: Neověřená tisková zpráva: Ministerstvo zdravotnictví tvrdí, že dvě porce „prdelačky“ mají srovnatelnou účinnost, než vakcína Sputnik V. 😊😊😊😊😊

Těšíme se na vaše objednávky!

PF 2021

Máme za sebou zvláštní rok 2020, ve kterém jsme pro vás po letech příprav únoru otevřeli náš pivovar. Tenkrát nikdo z nás netušil, že nám zákeřný virus obrátí životy naruby.

A v téhle těžké době jste v chladných časně jarních, podzimních i zimních dnech jste neváhali dorazit nejen do naší vyhřáté restaurace, ale také k našemu nouzovému výdejovému okénku. Jste to právě vy, kteří nám pomáháte překonávat toto nelehké období.

Proto bychom vám při příležitosti konce roku chtěli poděkovat za vaši obrovskou podporu a popřát vám hodně zdraví do roku příštího. Zároveň nám dovolte vyslovit přání, abychom se zase konečně mohli vrátit do normálního života. Budeme se na vás v roce 2021 opět těšit!

Sváteční provoz

V příštích dnech je otevírací doba výdejního okénka, společně s rozvozy, každý den v čase 11-20h s výjimkou dne 24.12. a 1.1. Objednávat můžete na čísle 607 093 371. Při objednání čtyř jídel vám nabízíme jednu libovolnou láhev 0,75l našeho piva zdarma. Doprava v zóně Barrandov, Holyně, Slivenec, Řeporyje, Zlíchov, Hlubočepy je zdarma. Platba kartou možná.

TV VLÁDA ČR UVÁDÍ 3. DÍL NEKONEČNÉHO SERIÁLU „KDO ZA VŠECHNO MŮŽE?“

Asi není třeba komentovat aktuální situaci……… Tudíž stejně jako před 15-ti dny pro vás od zítra otevřeme každý den výdejní okénko v čase 11-20h. Můžete si odnést domů naše čepované pivo v PET lahvích, ve skleněných lahvích, příp. v sudech (vč. zapůjčení výčepního zařízení). Zároveň budeme nabízet jídla z nabídky našeho „okénkového“ jídelního lístku, vč. teplých a studených nealkoholických nápojů. Pokud nebudete mít cestu okolo, rádi vám vše výše uvedené přivezeme až k vám domů (opět každý den 11-20h). Objednávat můžete na čísle 607 093 371. Při objednání čtyř jídel vám nabízíme jednu libovolnou láhev 0,75l našeho piva zdarma. Doprava v zóně Barrandov, Holyně, Slivenec, Řeporyje, Zlíchov, Hlubočepy je zdarma. Platba kartou možná. My jedeme dál, tak pevně doufáme, že nás v tom zase nenecháte! 😊.

MIKULÁŠSKÁ V PIVOVARU!

Akce se koná venku, dobře se oblečte! 

🎅

MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT poprvé v „ PIVOVARU PROKOPÁK“ rozsvítí i vánoční stromeček. 🎄🎄🎄

Výjimečně již v pátek 4.12.2020 se u nás v pivovaru zastaví Mikuláš s čertem a andělem. Jejich příchod je očekáván v 18h.  Srdečně zveme všechny hodné i trochu zlobivé děti s jejich rodiči na první mikulášskou nadílku v našem pivovaru. Můžete dorazit i dříve a opéci si buřta na venkovním ohni, ochutnat naši domácí horkou čokoládu, svařáček nebo obecně něco na zahřátí. Připravenou nadílku se jménem vaší ratolesti nám můžete přinést už od středy 2.12. Po domluvě s čertem Vás požádáme při odevzdání balíčku o krátký vzkaz do Knihy hříchů ve smyslu toho, v čem Vašeho potomka pochválit nebo pokárat. Všichni, které si nevezme čert s sebou do pekla😊, se mohou těšit také na rozsvícení vánočního stromečku.

Abychom dokázali zajistit dostatečné množství občerstvení a nepřekročili maximální dovolenou kvótu pro venkovní akce, požádali bychom všechny potenciální návštěvníky o mailové či telefonické potvrzení účasti na 603514320 nebo tomas@pivovar-prokopak.cz.

OTVÍRÁME S NOVÝMI PIVY!!!

Ve čtvrtek se konečně, byť v rámci určitých omezení, otevírají restaurace! Chtěli bychom Vám všem opět poděkovat za to, jak jste nás v této nelehké době podporovali, kdy jste přes chladné počasí neustále navštěvovali naše okénko nebo objednávali jídla a piva formou rozvozu. Pomalu se blíží nejkrásnější svátky v roce, a proto bychom Vám také my chtěli trochu přiblížit vánoční atmosféru. S otevřením naší pivovarské restaurace 3.12. u nás můžete ochutnat zcela nový sváteční ležák VÁNOČNÍ SPECIÁL 13o, jehož základem je experimentální chmel Briliant. Současně s ním jsme pro Vás připravili velkou specialitu – pivo Imperial Stout 23 o s obsahem alkoholu 8,8%! Při výrobě jsme použili mj. 11 druhů sladů, mezi nimi např. pražený ječmen, pražené žito a praženou pšenici. Vařili jsme ho pro Vás neuvěřitelných 19 hodin, tak věříme, že bude chutnat😊. Současně bychom Vás chtěli pozvat do našich nově zrekonstruovaných prostorů v přízemní části za kioskem, kde na Vás čeká cca 30 nových míst. Otevírací doba je nyní Po-ČT,NE 11:00-21:30, PÁ-SO 11:00-22:00. Těšíme se na Vás!


Charitatní akce „Vánoce dětem“

Vzhledem k tomu, jaké obrovské podpory se nám od Vás opět dostává i ve druhé vlně uzavření restaurací, jsme se tentokrát my rozhodli podpořit charitativní akci našeho partnerského dodavatele kávy, jejíž cílem je přispět na vánoční dárky pro berounský dětský domov (Dětský domov a Mateřská škola Beroun). V domově se starají o děti sluchově a zrakově postižené, děti hluchoslepé i děti s dalším kombinovaným postižením.

Děti z dětského domova namalovaly tři přáníčka, které nechali organizátoři této akce vytisknout a celý výtěžek z jejich prodeje půjde do dětského domova.

Rádi bychom podpořili tuto akci tím, že zkusíme nabídnout přáníčka k prodeji také u nás v pivovaru. Cena jednoho kusu je 50 Kč. Kompletní výtěžek pak ještě doplníme nějakým příspěvkem přímo od nás. 

POZVÁNKA NA SVATOMARTINSKÉ MENU!

Rádi bychom Vám poděkovali za víkendový velký počet prodaných porcí svatomartinských pokrmů a za Vaše milá hodnocení. Vzhledem k tomu, že s naším premiérovým „husím“ menu chceme pokračovat až do neděle 15.11., připravili jsme pro Vás malé osvěžení.

Od zítřka 10.11. Vám jako přílohu vedle našich domácích bramborových a karlovarských knedlíků nabídneme také pravé slovenské domácí lokše od Zuzky, které můžete zároveň ochutnat se švestkovými povidly a ořechy jako dezert. Dosavadní bílé zelí se sušenými švestkami vyměníme za červené zelí s malinami.


HUSÍ KALDOUN, HUSÍ JATÝRKA, HUSÍ STEHNO SE ZELÍM A KNEDLÍKY, STAROČESKÝ PERNÍK (více pod odkazem MENU)
I když má sv. Martin přijet až příští týden, k Vám přikluše naše Svatomartinské menu již ZÍTRA.
Objednejte si prostřednictvím našeho rozvozu na čísle 607 093 371 nebo přijďte ochutnat k našemu okénku.
AKCE: 2 l čepovaného piva ZDARMA při objednání 4 porcí husích stehen z našeho svatomartinského menu!
Zvýhodněná cena za kompletní menu!
Těšíme se na Váš! 😉🍗🍻

VÁNOCE SE POMALU BLÍŽÍ….

Vzhledem k tomu, že se s Vámi letos s největší pravděpodobností z důvodu aktuální nelehké situace nepotkáme v naší pivovarské restauraci při předvánočních posezeních nebo firemních večírcích (nepočítám setkání u výdejového okénka, kde Vás samozřejmě velmi rádi uvidíme😊), připravili jsme pro Vás alespoň vánoční dárkové balení tří našich piv. S ním můžete potěšit nejen své blízké v rodině a kamarády, ale také např. obchodní partnery. Do papírové tašky Vám zabalíme Vámi preferovaný výběr z našeho sortimentu (viz. www.pivovar-prokopak.cz). Cena dárkového balení odpovídá běžným cenám našich lahví + taška 40 Kč. V případě Vašeho zájmu volejte na 603 514 320 nebo pište na tomas@pivovar-prokopak.cz. Pojďme si přesto užít Vánoce! 😊🎄.

JSME TU STÁLE PRO VÁS!

Asi všichni už víte, co nás opět čeká…….. Tudíž stejně jako na jaře pro vás od zítra otevřeme každý den v čase 11-20h výdejní okénko. Můžete si odnést domů všechny druhy našeho piva ve skleněných a v PET lahvích, v sudech (vč. zapůjčení výčepního zařízení), jídla z nabídky našeho kiosku či z běžného jídelního lístku, vč. teplých a studených nealkoholických nápojů (parkování je možné přímo u restaurace). Pokud nebudete mít cestu okolo, rádi Vám vše výše uvedené přivezeme až domů (opět každý den 11-20h). Při objednání čtyř jídel Vám nabízíme jednu libovolnou láhev 0,75l našeho piva zdarma. Při objednání šesti lahví s našimi pivy dostáváte od nás jednu další zdarma. Doprava v zóně Barrandov, Holyně, Slivenec, Řeporyje, Zlíchov, Hlubočepy je zdarma. Platba kartou možná.

My jedeme dál, tak pevně doufáme, že nás v tom nenecháte! 😊.

MILOSTPANÍ opět v nabídce!!!

Po letní přestávce jsme opět zařadili do sortimentu pivo MILOSTPANÍ. Jedná se o svrchně kvašený speciál ALE 12, jehož základ tvoří novozélandský chmel Rakau. Vedle toho si Vás dovolujeme pozvat na aktuální nabídku zvýhodněných obědových MENU

OTEVŘENO CELÝ ROK

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za dosavadní návštěvnost naší restaurace a zároveň Vás informovat, že budeme mít otevřeno i v podzimních a zimních měsících.

Můžete se těšit mj. na Svatomartinskou husu, zabijačkové hody a mikulášskou nadílku

Již nyní u nás můžete vyzkoušet:

Zvýhodněné ceny poledních menu

AKCE: Při objednání čtyř jídel z poledního menu Vám nabízíme jednu láhev 0,75l našeho piva zdarma!

AKCE: Přiveď kdykoliv 5 přátel a dostaneš 3. rundu piv zdarma!

Doufáme, že nás v tom nenecháte! 😊

PANTÁTA opět v nabídce!!!

Po kratší přestávce jsme pro Vás opět připravili Vaše oblíbené pivo PANTÁTA. V současné době jde o single hop (chmeleno pouze jedním druhem chmelu, poslední chmelení za studena). Jeho základ tvoří chmel novošlechtěnec ze žatecké oblasti Saaz Shine. Výsledkem je vyšší hořkost a zlatavá barva.

UZAVŘENÍ RESTAURACE

Dne 29.8. budeme mít výjimečně uzavřenou restauraci (část s obsluhou) z důvodu konání SVATBY. Dlouho jsme odolávali nabídkám na konání soukromých akcí. Moc dobře si totiž uvědomujeme, že jste to byli právě Vy, kdo nás zachránil svými návštěvami v době koronaviru, a kdo nám umožňuje se každý den radovat z počtu návštěvníků našeho pivovaru. Nakonec jsme zvolili kompromisní řešení a rozhodli se jednu svatbu uspořádat. Tento den bude pro veřejnost OTEVŘEN KIOSEK, abychom Vám mohli alespoň částečně i v této situaci poskytnout naše služby. Bude kromě standardního sortimentu nabízet také naše grilované speciality. Pro jejich konzumaci Vám bude k dispozici také část stolů v horní části zahrady.

Ještě doplňující informace – v rámci vytíženosti kuchyně v důsledku přípravy na svatební hostinu budeme v pátek 28.8.2020 nabízet v čase 11-18 pouze naše speciality z grilu. Od 18 hodin budeme servírovat omezenou nabídku z našeho klasického jídelního lístku.

POZVÁNKA NA OBĚDOVÉ MENU

NOVINKA – Roastbeef s grilovanou zeleninou

Přijďte ochutnat nejen naši novinku v rámci zvýhodněných obědových MENU (jídelní lístek naleznete pod odkazem Hostinec)

GRILOVÁNÍ – POKRAČUJEME !

Na základě Vašich pozitivních ohlasů pokračujeme v grilování! Kvůli počasí tento týden od pátku do neděle. Tentokrát jsme pro Vás připravili vedle střimelické klobásy krkovici na orientální způsob a hovězí roštěnou na bylinkách a pepři. Těšíme se na Vás!🍗😉

Jídelní lístek GRIL

NOVINKA NEIPA DĚVENKA

Opět jsme pro Vás připravili NOVINKU. Tentokrát se jedná o svrchně kvašené, 2x za studena chmelené pivo New England IPA „13“, které jsme pojmenovali DĚVENKA. Jeho základ tvoří aromatický novozélandský chmel Pacific Gem a australský chmel Enigma. Výsledkem je svěží pivo, kde si každý najde svou chuť oblíbeného ovoce. Těšíme se na Vás na naší zahrádce!🍺

PROVOZ OD PONDĚLÍ 25.5.

Od zítřejšího dne již mohou restaurace, byť v rámci určitých omezení, otevřít své vnitřní prostory. Ti z Vás, kteří navštívili náš pivovar v uplynulých 14 dnech, mohli využít posezení u 19-ti velkých stolů s obsluhou a u dalších 7, kde nabízíme občerstvení u našeho kiosku. Po skončení aktuálních omezení plánujeme přidat ještě další místa. Naším záměrem je poskytnout Vám především kulinářský zážitek spojený s krásou přírody Prokopského údolí. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili venkovní zahrádku s maximální možnou kapacitou. Velmi si vážíme toho, jaké množství návštěvníků si k nám za tak krátkou dobu našeho fungování našlo cestu. Věřte nám, že se denně snažíme, aby každý z Vás odcházel domů spokojený z hlediska kvality piva, jídla a obsluhy. Na druhou stranu ale máme k dispozici v rámci stávajících prostor pouze určitou kapacitu kuchyně, která nám již nedovolí Vás odpovídajícím způsobem obsloužit vedle zahrádky také ve vnitřních prostorech. Proto jsme se rozhodli, že vnitřek restaurace zůstane tento rok od jara do podzimu nadále uzavřen. Výjimkou bude deštivé a chladné počasí, kdy Vám samozřejmě budou vnitřní prostory k dispozici. Pevně doufáme, že naše rozhodnutí pochopíte. Pro příští rok již máme v hlavě plány, jak servis pro naše návštěvníky posunout zase o krok dále. Těšíme se na Vás!

ROZVOZY JÍDEL A PIVA

S otevřením zahrádek trochu měníme pravidla pro rozvozy jídel a piva. Od pondělí do pátku, v čase 11-15h, Vám dovezeme vše, co si budete přát. O víkendu se na Vás budeme osobně těšit v pivovaru:-). Jídelní a nápojový lístek naleznete na odkazu „Hostinec“. Nově, prosíme, volejte ohledně objednávek na číslo 607 093 371.

ZAHRÁDKA OTEVŘENA!!!

V souladu s uvolňováním vládních opatření jsme pro Vás nově otevřeli naši zahrádku. Přijďte ochutnat naše pivo a jídlo z rozšířené nabídky (viz. níže). Budeme se na Vás těšit každý den zatím v čase 11-20h. Nadále platí možnosti rozvozu.

NOVÉ PIVO!!!

Přijďte ochutnat naši NOVINKU, lehké, svěží pivko pro sportovce „Holka“. Jedná se o svrchně kvašený summer ALE „10“, kde jsme k výrobě použili novozélandský chmel Kohatu. Těšíme se na Vás!🍺

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí – neděle 11:00 – 20:00

Prodlužuje se den a také my prodlužujeme otevírací dobu každý den do 20:00.
Kromě toho jsme pro Vás připravili opět nějaké novinky v nabídce jídel.
Těšíme se na Vás! 

‼️ROZVOZY JÍDEL A PIVA‼️

!!NOVÁ JÍDLA!!


!!NOVÉ PIVO A DOMÁCÍ CHLEBA!!

Již několik dní u nás můžete ochutnat zcela nové pivo PANTÁTA 13o. Jedná se o sváteční ležák vařený z experimentálního chmelu Uran. Zároveň bychom Vám na základě mnoha Vašich pozitivních ohlasů chtěli nabídnout samostatně k prodeji náš domácí chleba. Dokonce jej bude možné zakoupit vedle základní kmínové také ve variantě s česnekem. Abychom Vám zajistili ten správný kulinářský zážitek z křupavé kůrky, budeme jej péct především na objednávku. Čerstvě upečený chleba pak bude k dispozici druhý den po 13:00. Objednávky budeme přijímat na čísle 603 514 320.


PLATBA JIŽ MOŽNÁ TERMINÁLEM.

Na základě Vašich ohlasů jsme pro Vás připravili vedle našeho stálého jídelního lístku také zvýhodněné POLEDNÍ MENU platné od pondělí do pátku. Ostatní podmínky zůstávají beze změny, tedy při objednání čtyř jídel Vám nabízíme jednu libovolnou skleněnou láhev 0,75l našeho piva zdarma. Doprava v zóně Barrandov, Holyně, Slivenec, Řeporyje, Zlíchov, Hlubočepy je zdarma. Od 15 km dále účtujeme za dopravu 80 Kč a menubox 10 Kč. Objednávejte na telefonním čísle hostince nebo přes tlačítko níže. Jídlo je možné také vyzvednout u nás – parkování je možné přímo u restaurace. Jídelní a pivní lístek je uveden níže.Velmi si vážíme v této složité době všech Vašich pozitivních příspěvků, ohlasů a Vaší podpory. Po vzoru některých dalších kolegů z gastronomie jsme rozhodli ocenit aktuální náročnou práci členů Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a všech zaměstnanců ve zdravotnictví. Vám všem děkujeme a nabízíme kávu a náš domácí hruškový štrůdl zdarma. Zaskočte si k nám pro úsměv skrytý pod rouškou😊.

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA: PONDĚLÍ – NEDĚLE 11:00 – 19:00. Prodáváme z výdejního okénka a realizujeme rozvozy jídla a piva až k Vám domů (tel. 603514320).

Pro objednávky klikněte zde
+420 603 514 320